Spirit Level Free 3.7.2 (ios)

Spirit Level Free

Spirit Level Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Spirit Level kapsamlı ve sade bir su terazisi uygulamasıdır ve hassas ölçümler yapabilmektedir.

Spirit Level, iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir su terazisi uygulamasıdır. Uygulama son derece sade ve bilgilendirici bir arayüze sahip. Ev dekore ederken, eşya yerleştirirken, duvara tablo asarken güvenle kullanabileceğiniz bu uygulama aynı zamanda pek çok ayarı da beraberinde getiriyor.

Uygulamanın ayarlar bölümünde arkaplan rengi, kalibrasyon modu, ses, geliştirilmiş saptama ve otomatik kilitleme gibi fonksiyonlar bulunmakta. Bu ayarları beklentileriniz doğrultusunda değiştirerek ölçümlemeleriniz esnasında en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın tek negatif yönü ücretsiz versiyonda reklamların yer alması. Bu reklamlar zaman zaman rahatsız edici seviyede olabiliyor. Fakat uygulamayı işlevsel bulmanız halinde ücretli versiyonu indirebilir ve daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda yapılan ölçümler ne yazık ki kaydedilmiyor. Bunu da negatif özellikler hanesine yazabiliriz.

Spirit Level özellikle inşaat, dekorasyon ve tasarım işiyle ilgilenenlerin çok işine yarayacağını düşündüğüm bir uygulama.

YORUMLAR