Split Lens

Split Lens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çektiğiniz fotoğraflar üzerinde inanılmaz efektler ve filtreler uygulamak için iPhone ve iPad'inize bu ücretsiz uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Split Lens uygulaması iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz yeni bir fotoğraf uygulaması. Geliştiricisine göre Instagram'a karşı güçlü bir alternatif olarak ortaya konulan uygulama, bünyesindeki onlarca farklı ve gelişmiş filtreyi fotoğraflarınızı daha çekici hale getirebilmek için sizlere sunuyor.

Bu efektler arasında kendinizi klonlamak, havada asılı durmak, parmaklarınızdan ateş çıkarmak, vücut uzuvlarınızı değiştirmek, hayaletinizi yapmak ve arka arkaya hikaye çekimi gibi oldukça ilgi çekici olanları da mevcut.

Ayrıca içindeki 42 efektin hangi bölümlere uygulanması gerektiğini de alan bazlı olarak belirleyebiliyorsunuz. Böylece hem alanı hem de efektin ne kadar uygulanacağını belirledikten sonra elinizde orijinal fotoğraftan çok farklı bir görüntü oluyor.

Filtre ve efektlerden geçirdiğiniz fotoğrafınızı kütüphanenize, sosyal medya hesaplarınıza yükleme ve arkadaşlarınızla paylaşmanız da çok kolay.

YORUMLAR