Star Wars: Card Trader 1.1.17 (ios)

Star Wars: Card Trader

Star Wars: Card Trader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Card Trader, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kart koleksiyonu uygulamasıdır.

Star Wars: Card Trader, dünyanın kült olmuş efsane film serisi Star Wars'u yeniden yaşamanıza olanak tanıyan bir kart uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, kart koleksiyonunuzu oluşturabilir ve kullanıcılarla takas işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyayı kasıp kavuran Star Wars serisini mutlaka duymuşsunuzdur, duymuş olduğunuzu farzediyorum çünkü izlemediyseniz bile mutlaka kulağınıza aşina gelecektir. Oyunlardan tekstil ürünlerine, oyuncaklardan kırtasiye sektörüne kadar pek çok alanı etkileyen bu seri, uygulama mağazalarında da envai çeşit alanda kullanılıyor. Star Wars: Card Trader uygulaması da bunlardan biri ve serinin neredeyse bütün karakterlerinin kartlarına ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz bu kartları diğer koleksiyonerlerle değiştirebiliyor veya satabiliyorsunuz. Ayrıca, ücretsiz paketlerden her gün yeni kart sahibi olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı yükleyerek Star Wars macerasını yeniden yaşayabilirsiniz. Üstelik son film olan Güç Uyanıyor'un karakterleri de uygulamada mevcut. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR