Star Wars Scene Maker

Star Wars Scene Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars Scene Maker ile kendi Star Wars hikayelerinizi yaratabilirsiniz

Star Wars Scene Maker kullanıcılara kendi Star Wars hikayelerini kurgulama imkanı veren ilginç bir kurgu uygulamasıdır.

iOS 7.0 ve üst sürümlerini kullanan iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Star Wars Scene Maker sayesinde sinemalarda seyrettiğiniz Star Wars filmlerinde "eğer şöyle olsaydı" dediğiniz bölümleri kendi ellerinizle yaratabiliyorsunuz. Uygulama aracılığıyla kendi sahnelerinizi yaratmanın yanında kahramanların seslendirmelerini yapabiliyorsunuz ve eserinizin sonuna Star Wars ile özdeşleşmiş olan kayan metinleri ekleyebiliyorsunuz.

Star Wars Scene Maker ile 3 boyutlu olarak tasarlanmış Star Wars mekanlarının seçimini yaparak içerisine istediğiniz Star Wars kahramanını yerleştirebilmektesiniz. Karakterler de 3 boyutlu olarak tasarlanmış ve çeşitli silahları kullanabiliyorlar Ayrıca Star Wars filmlerindeki uzay gemilerini de Star Wars Scene Maker'da kullanabilmeniz mümkün.

Star Wars Scene Maker ile kahraman ve mekan seçimini yaptıktan sonra sahnelere aksiyon katarak tasarımınızı canlandırma ve animasyona dönüştürerek kendi kısa filminizi oluşturma işine geçebiliyorsunuz. Kahramanların nasıl hareket edeceğini belirlemek için birçok farklı seçeneğe sahipsiniz. Bunun yanında 3 farklı kamera açısıyla bu sahneleri takip edebiliyorsunuz.

Star Wars Scene Maker oluşturduğunuz sahnelere filmlerde kullanılan diyalogları ekleme veya kendi ses kayıtlarınızı ekleme imkanı veriyor. Kendi ses kayıtlarınız için Dart Vder, Rebel Pilot ve Storm Trooper ses efektleri uygulayabilmektesiniz. Eğer kısa filminizde arkaplan müziği kullanmak isterseniz uygulama size Star Wars filmlerinde yer alan müzikleri arkaplana yerleştirme imkanı da veriyor.

YORUMLAR