Symbol Keyboard 1.7.8 (ios)

Symbol Keyboard

Symbol Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Symbol Keyboard uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda yazacağınız mesajlarınıza çok daha renkli ve yeni karakterler ekleyebilirsiniz.

Mesajlaşma uygulamalarının sundukları standart mesajlaşma özelliklerinin genellikle sıkıcı olduğu ve mobil cihazlarımızdan aile ve arkadaşlarımıza gönderdiğimiz mesajları pek de renkli hale getiremediklkeri bir gerçek. Pek çok kullanıcı duygu ve hislerini doğru olarak yansıtabilmek için daha fazla seçeneğe ihtiyaç duyuyor ancak sanal klavyelerdeki sınırlamalar maalesef buna pek de olanak vermiyor.

Symbol Keyboard uygulaması, bu sorunun üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz ve arkadaşlarınıza yüzlerce yeni sembol gönderebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi. Yeni yazı resimler, emojiler, semboller ve karakterler veritabanı olarak karşımıza çıkan uygulama sayesinde bir daha asla karakter eksikliği çekmeniz mümkün değil ve alıcılar da bu karakterleri kolayca göreceklerdir.

Uygulama içerisindeki karakterler sadece mesajlaşma uygulamalarında değil, aynı zamanda sosyal ağ hesaplarınızdaki paylaşımlarınızda da kullanılabiliyorlar. Ancak uygulamanın bir klavye uygulaması olmadığını ve direkt olarak klavye şeklinde kullanamadığınızı da belirtmek gerek. İlk olarak uygulamadaki ikonları kopyalamalı ve onları daha sonra cihazınızdaki diğer uygulamalar içerisine yapıştırmalısınız.

Uygulamanın tasarımı her ne kadar benzer uygulamalar arasında en iyisi olmasa da, fonksiyonları ve veritabanınının genişliği tasarım açığını kapatıyor diyebilirim. Neredeyse tüm kullanıcılar için yeterli olacağına inandığım uygulama, farklı ikon kategorileri arasında kolayca değişim yapmanıza da imkan tanıyor.

YORUMLAR