Taç Kendin Tasarla 1.5.3 (ios)

Taç Kendin Tasarla

Taç Kendin Tasarla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taç Kendin Tasarla, evinizdeki eşyalarınıza kendi tarzınızı yansıtmanıza izin veren bir dekorasyon uygulamasıdır.

Bir dostunuza veya kendi evinize yeni bir tekstil eşyası almak istiyorsanız, Taç Kendin Tasarla tam size göre. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Taç Kendin Tasarla, size yenilikçi dekorasyon imkanı sunuyor.

Türkiye'nin ünlü tekstil şirketi Taç tarafından geliştirilen Taç Kendin Tasarla uygulaması, kullanıcılarına nevresim, perde, kırlent ve yastık gibi ürünlerde baskı imkanı sunuyor. Bu imkan sayesinde evinizdeki eşyalarınıza özel notlar yazabilir veya sevdiğiniz kişinin resmini bastırtabilirsiniz.

Taç Kendin Tasarla uygulamasına giriş yaptıktan sonra tasarlamak istediğiniz ürün modelini seçiyorsunuz. Ürün modelini seçtikten sonra ise ürüne ait boyutlandırmaları yapmanız gerekli. Kendinize uygun olan boyutu seçin ve daha sonra tasarım işlemine geçin. Ürününüze tasarım bölümünden dilerseniz resim ve yazı da ekleyebilirsiniz. Tasarlama işlemini de bitirdikten sonra sipariş verme zamanı geldi. Siparişinizi ve ödemenizi son bölümden yapıyorsunuz. Tüm bu işlemlerden sonra Taç firması ürününüzü hazırlayıp baskıya yollayacaktır. Birkaç gün içerisinde de size özel ürün teslim edilecektir. Güle güle kullanın!

YORUMLAR