Tadaa Classic 4.8.3 (ios)

Tadaa Classic

Tadaa Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tadaa Classic uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca fotoğraf düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tadaa Classic uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve basit bir arayüze sahip olan ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor. Pek çok fotoğraf efektlendirme, filtreleme, düzenleme ve kırpma uygulamasının varlığına rağmen bunların hepsini bir araya getirebilen uygulamalardan birisi olan Tadaa Classic, tüm fotoğraf düzenleme ihtiyaçlarını tek bir uygulamada halletmek isteyenlerin tercihi olacaktır.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde düzenlenmiş;

  • Onlarca farklı filtre
  • Daha iyi görünüm için kenarlıklar ve çerçeveler
  • Kırpma ve döndürme yetenekleri
  • Sınırsız zoom yapma özelliği
  • Parlaklık, kontrast ve doygunluk ayarları
  • EXIF desteği

Uygulama içerisinde yer alan tüm araçlar canlı önizleme seçenekleri ile birlikte sunuluyorlar ve böylece daha araçları kullanmadan verecekleri sonuçları hemen görebiliyorsunuz. Uygulama cihazınızın kamerasını da kullanabildiği için cihazınızda bulunan albümlerle sınırlı değilsiniz ve direkt olarak uygulamadan yeni fotoğraflar çekebilirsiniz.

Tadaa Classic aynı zamanda fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla sosyal ağlardaki hesaplarınız üzerinden paylaşmanıza da olanak tanıyor ve isterseniz direkt olarak cihazınıza da kayıt yapabiliyorsunuz. Tüm bu özellikler tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor ve dünyanın her yanından fotoğraflarınıza yorumları da kolayca alabilir ve onları daha iyi şekilde düzenleyebilirsiniz.

YORUMLAR