Takasbank Bes 2.3 (ios)

Takasbank Bes

2.3
Takasbank Bes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) hesaplarınıza dair bilgilerinize 7/24 ulaşın.

Takasbank Bes, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcılarının hesap bilgilerini kontrol edebileceği resmi nitelikli uygulama. iPhone/iPad cihazınızdan BES hesaplarınıza dair tüm bilgilere hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

Devlet tarafından otomatik olarak dahil edildiğiniz ve kendi isteğinizle katıldığınız Bireysel Emeklilik Sistemi hesaplarınızda mevcut fon değerlerini, Devlet Katkısı tutarlarını 7/24 görebildiğiniz güzel, daha da önemlisi güvenli bir uygulama.

İster Devletin zorunlu olarak dahil ettiği Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcılarından olun, ister kendi isteğinizle girdiğiniz Bireysel Emeklilik Sistemi katılımcısı olun, Takasbank Bes mobil uygulaması üzerinden tüm BES hesaplarınıza ilişkin bilgiye ulaşabiliyorsunuz. E-Devlet hesabınızla giriş yaparak (Takasbank Bireysel Emeklilik Hizmeti, E-Devlet web sitesinde de yer aldığından güvenlidir.) BES hesap bilgilerinize anında ulaşabiliyorsunuz. Süresi geçmiş ve aktif olarak süren tüm sözleşmeleriniz çıkıyor. Bilgilendirme İşlemleri bölümünden de BES hesaplarınızda meydana gelen günlük ve aylık bakiye değişimlerinin ve aylık fon tutar bilgilerinin e-posta ve sms ile gönderilmesi isteğinde bulunabiliyorsunuz.

YORUMLAR