Take Me To My Car

Take Me To My Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Take Me To My Car ile aracınızı bıraktığınız yeri kolayca bulabilirsiniz

Take Me To My Car kullanıcılarına araba yeri bulma konusunda yardımcı olan oldukça kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak iPad ve iPhone'larınızda kullanabileceğiniz bir uygulama olan Take Me To My Car sayesinde aracımızı parkettiğimiz yeri kolayca bulabiliyoruz. Özellikle alış veriş merkezlerinin otoparkları gibi kalabalık yerlerde aracımızı bıraktığımız yeri hatırlamayabiliyor ve uzun süre aracımızı aramakla uğraşabiliyoruz. Bu ihtiyaç göz önüne alınarak geliştirilen Take Me To My Car hızlı ve isabetli bir şekilde arabanızı bıraktığınız yeri size gösterebiliyor.

Take Me To My Car ile aracınızı tespit edebilmek için öncelikle uygulama üzerinden arabanızı parkettiğiniz yeri işaretliyorsunuz. İşlerinizi halledip geri dönerken ise yine uygulamayı açarak ekrana dokunmanız uygulamanın aracınızı göstermesine yeterli oluyor. Take Me To My Car arabanız ile aranızdaki kalan mesafeyi de gösterebilmekte.

Uygulamanın arayüzü oldukça kullanışlı ve birkaç dokunuşla bütün işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer sık sık arabanızı bıraktığınız yeri hatırlamakta güçlük çekiyorsanız Take Me To My Car'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR