Talking Santa

Talking Santa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talking Santa Noel Baba'yı mobil cihazlarımıza getiren eğlenceli bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Eğlenceli ve mizahi tarafı ağır basan yönüyle dikkatimizi çeken Talking Santa, çıktığı dönemde bir hayli ses getiren Talking Tom’a benzer bir deneyim sunuyor. Özellikle çocukların hoşuna gideceğini düşündüğümüz Talking Santa’da karşımızda bu kez kedi yerine Noel Baba var.

Söylediklerimizi tekrar eden ve komik hareketler yapan bu karakter ile interaktif bir deneyim yaşama şansına sahibiz. Ona dokunabilir, dürtebilir ve hatta vurabiliriz. Elbette yaptığımız her şeye uygun bir tepki veriyor ve sanki gerçekmiş gibi davranıyor.

Bu yönüyle çocuklar tarafından çok sevileceğine eminim. Beraberinde birçok hediyeyi de beraberinde getiren Talking Santa ile sevdiklerimize hediye kartları hazırlayabilir ve bu kartları farklı sosyal medya araçları üzerinden paylaşabiliriz.

Uygulamanın en iyi yönleri arasında Ginger kediyi de beraberinde getirmesi yer alıyor. Sadece Noel baba ile değil bu sevimli kediyle de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Genel olarak Talking Santa boş zamanlarda vakit geçirmek için ideal bir uygulama. En önemlisi de ücretsiz olarak indirilebiliyor.