The DailyHoroscope 1.8.5 (ios)

The DailyHoroscope

The DailyHoroscope
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The DailyHoroscope ile burç yorumlarınızı günlük olarak takip edebilirsiniz

The DailyHoroscope iOS işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir burç yorumu uygulamasıdır.

Günlük burç yorumunuzu takip etmenize olanak sağlayan The DailyHoroscope sayesinde hayatınızda neler olacağı hakkındaki tahminlere günü gününe ulaşabilmektesiniz.

The DailyHoroscope'un güzel bir yönü eğer burç yorumunuzu bir gün okuyamadıysanız o günkü yoruma geri dönerek yorumu okuyabilmenize imkan vermesidir. The DailyHoroscope standart yıldız haritasının yanında Çin yıldız haritasını da destekliyor ve kullanıcılara Çin takvimine göre burç yorumlarını okuyabilme fırsatı da veriyor.

The DailyHoroscope kullanıcılara düzenli bir şekilde günlük burç yorumlarını sunarak kullanıcıların kendilerini iyi hissetmesini sağlıyor. Uygulama sade bir arayüze sahip ve kullanımı gayet kolay. Uygulama tamamen ücretsiz ve uygulamayı kullanırken herhangi bir ek ödeme talebi karşınıza çıkmıyor. The DailyHoroscope'un güzel bir yönü burç uyumlarını kontrol ederek size kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınızla uyumlu olup olmadığınız hakkında fikir vermesi.

YORUMLAR