The Path To Luma

The Path To Luma
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9

  • Üretici

    NRG Energy, Inc.

The Path To Luma, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımızda oynayabileceğimiz bir macera oyunu.

The Path To Luma, iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzer tasarlanmış eğlenceli ve sürükleyici bir macera oyunu. Yoğun miktarda bulmaca oyunu öğeleri içeren The Path To Luma'da galaksiyi ve Chroma uygarlığını kurtarmak amacıyla görevlendirilen SAM'in kontrolünü ele alıyoruz.

Oyunda verilen görevi yerine getirebilmek için gönderildiğimiz gezegenlerde bulunan enerji kaynaklarını açığa çıkartmamız gerekiyor. Ekrana yapacağımız dokunuşlarla karakterimizin etrafında bulunan objelerle harekete geçmesini sağlayabiliyoruz. Başta da belirtildiği gibi oyunda yoğun miktarda bulmaca oyunu öğesi var. Dolayısıyla gezegenler üzerinde attığımız her adıma dikkat etmeli ve bulmacaları çözerek gezegenleri yok olmanın eşiğinden döndürmeliyiz.

The Path To Luma'nın öne çıktığı noktalar arasında grafikler ve modellemeler yer alıyor. Hem gezegenlerin tasarımları hem de nesnelerle etkileşime girdiğimizde ekrana yansıtılan animasyonlar mükemmel bir tasarıma sahip.

Oyuncuları içerisine alan ve ne olacağı konusunda merak ettiren The Path To Luma, bu kategoride uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceği bir oyun arayanların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR