Timer Auto 2.3 (ios)

Timer Auto

2.3
Timer Auto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Timer Auto, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyerek ekstra fotoğraf çekme özellikleri ekleyebileceğiniz kullanışlı ve yararlı bir uygulamadır.

Uygulama marketi üzerinde daha rahat ve kolay fotoğraf çekmenizi sağlayacak pek çok uygulama mevcut. Timer Auto'da bu uygulamalardan bir tanesi olarak kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Timer Auto, ücretsiz bir iOS kamera uygulaması olarak fotoğraf çekme işlemlerinde size yardım etmek için geliştirilmiş çok yönlü ve kullanışlı bir uygulamadır. Her bir özelliği farklı noktalara odaklanmış olan uygulama sayesinde çok daha rahat ve kolayca fotoğraf çekebilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi, arkadaşlarınız ile fotoğraf çekilirken, fotoğrafı çeken kişinin fotoğraf dışında kalmasını engellemesidir. Sahip olduğu zamanlama özelliği sayesinde, belirleyeceğiniz süre sonunda cihazınızın otomatik fotoğraf çekmesini sağlayan uygulama bu özelliği sayesinde bir çok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak süreyi belirlemeli ve daha sonra kamera karşısına geçerek cihazınızın fotoğrafı çekmesini beklemelisiniz. Oldukça basit ve hızlı yapılan işlem sayesinde arkadaşlarınız ile tüm grup halinde fotoğraf çekilebilirsiniz. Kameranızın yakınlaştırma özelliğini de rahat bir şekilde kullanmanızı sağlayan uygulama, çektiğiniz fotoğrafları otomatik olarak galerinize kaydederek videolar ve fotoğrafları ayrı ayrı depolamaktadır.

Özellikler:

  • Yakınlaştırma desteği
  • Yatay ve dikey fotoğraflar çekme
  • Zamanlayıcı için ses efektleri
  • Ön ve arka kamera desteği
  • Fotoğrafları kaydetme ve paylaşma
  • Flaş desteği

YORUMLAR