Touch Blur

Touch Blur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Touch Blur uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca fotoğraf bulanıklaştırma efektleri uygulayabilirsiniz.

Touch Blur uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması ve hem kolay kullanılır arayüzü ile dikkat çekiyor, hem de basit yapısıyla ücretsiz bir uygulamaya göre oldukça kaliteli diyebilirim. Uygulama fotoğraflarınıza bulanıklaştırma efekti ekleyebilmeniz için hazırlanmış ve bu konuda pek çok benzer uygulamadan daha iyi çalışıyor.

Pek çok fotoğraf düzenleme uygulaması içerisinde bulanıklaştırma efektini bulunduruyor ancak bu uygulamalar maalesef ya fotoğrafın tümünde efekti uyguluyor yahut bölgesel olarak uygulama yapıyor. Touch Blur uygulaması ise direkt olarak parmaklarınızı koyduğunuz nokta üzerinde efekti uyguladığı için en iyi sonuçları elde etmek mümkün hale geliyor.

Uygulamanın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Özel bulanıklaştırma yerleşimi
  • Yakınlaştırma ve çoklu dokunma desteği
  • Ekranı döndürme ve ekran doldurma desteği
  • İleri ve geri alma operasyonları

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra, kolayca bulanıklaştırma eklediğiniz fotoğraflarınızı sosyal ağlar üzerinden aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulamanın bu ücretsiz sürümü arayüzde reklamlar barındırıyor ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak reklamlardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Eğer özellikle bulanıklaştırma efektine ihtiyaç duyuyorsanız uygulamayı denemeyi unutmayın.

YORUMLAR