Trip Photos

Trip Photos
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trip Photos, hem seyahat yapmayı seven hem de bu seyahatlarda bol bol fotoğraf çekmeyi seven iOS mobil cihaz sahiplerinin kullanabileceği yararlı bir uygulama.

Trip Photos, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde farklı bir fotoğraf ve video deneyimi yaşamanızı sağlayan hem kullanışlı hem de pratik bir iOS uygulaması.

Eğer bol bol fotoğraf ve video çekmeyi seviyorsanız, Trip Photos uygulamasını satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmanızı öneriyorum. Çekim, etiketleme ve paylaşım gibi 3 ana özelliğe sahip olan uygulama tüm fotoğraf ve video işlemlerinizi düzenli bir şekilde halletmenizi sağlıyor.

Uygulama içerisindeki güçlü arama özelliği sayesinde eski fotoğraflarınızı bile kolayca bulup eski anlarınıza geri dönebiliyorsunuz. Fotoğraf ve videoları dilediğiniz şekilde ve düzenli olarak kategorize etmenizi sağlayan uygulamanın sundukları arasında en önemli özelliklerden bir tanesi ise istediğiniz fotoğraf albümlerini kilitleyerek başkalarının istese bile erişmesini engellemek.

Örneğin iPhone ya da iPad'lerinizde size özel ve başkasının görmesini istemediğiniz fotoğrafların dosyasını kilitleyerek, telefonlarınızı başkalarına verseniz bile bu fotoğrafları görebilmelerini engelleyebiliyorsunuz.

Çektiğiniz tüm fotoğrafları analiz ederek nerede ve ne zaman çekildiğini üzerine işleyen Trip Photos, böylece fotoğrafları kolayca ayrıştırabilmenizi sağlıyor.

Özellikle sık sık gezi yapanların kullanarak tüm farklı gezilerini düzenli olarak kaydetmesinni sağlayan uygulamanın ücretli olmasına rağmen satın alınarak kullanılabilecek bir iOS uygulaması olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR