Universal Download Manager Pro

Universal Download Manager Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone, iPad ve iPod Touch için Universal Dowload Manager uygulaması iOS cihazınızda kullanabileceğiniz bir dosya indirme yöneticisidir.

iPhone, iPad ve iPod Touch için Universal Download Manager uygulaması iOS cihazınızda kullanabileceğiniz bir dosya indirme yöneticisidir.

Bu araçla internetten iOS cihazınıza istediğiniz her şeyi indirebilirsiniz. Bu indirme yöneticisi neredeyse internetteki her şeyi destekler. Jpg, jpeg, png, tiff, tif, bmp, BMPf, ico, cur, xbm, mov, mp4, mpv, 3gp, aac, adts, ac3, aif, aiff, aifc, caf, mp3, mp4, m4a, m4r, snd, au, sd2, wav, doc, xls, ppt, pdf, rtf, key, numbers, pages, gif, txt, html, html formatlarını içeren çeşitli belgeler, videolar, müzikler bu indirme yöneticisinin desteklediği dosya türleri içine girer.

Bu uygulama basit bir kullanıcı arayüzü ve aynı nitelikte tasarım taşımaktadır. Kullanımı son derece kolay olan bu iOS uygulaması ile dosya indirmek bir dakikadan daha az sürer. Yapmanız gereken tek şey, indirmek istediğiniz görsele ya da bağlantıya tıklamak ve basılı tutmaktır. Ardından istediğiniz her şeyi kolayca ve hızlıca indirebilirsiniz.

Başlıca özellikleri:

  • Entegre olmuş bir web tarayıcısı
  • İndirme için tıklama ve basılı tutma
  • Ultra hızlı indirme niteliği
  • İndirilen dosyaları otomatik sınıflandırma ve yeniden adlandırma
  • Birden çok dosyayı aynı anda indirebilme ve arka planda indirme işlemine devam edebilme

YORUMLAR