UpTo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UpTo, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş bir takvim uygulamasıdır.

UpTo, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde en sevdiğiniz sosyal ağlarla entegre olarak kullanabileceğiniz başarılı bir sosyal takvim uygulamasıdır.

Daha önceden planlamış olduğunuz ve yakın zamanda gerçekleşecek olan tüm aktivileri bir yayın akışı şeklinde görüntülemenize olanak sağlayan bu başarılı takvim uygulaması sayesinde size izin verilmiş olması durumunda yakınlarınızın neler planladığına veya yakın zamanda neler yapacağına göz atabilirsiniz. Ayrıca herkese açık olarak yayınlanan futbol karşılaşmaları, sinemalar, müzik etkinliklerinden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

İstediğiniz kişilerle takviminizde yer alan etkinlikleri paylaşabilir ve gerçekleşecek olan tüm aktiviteler üzerine yorumlar yapabilirsiniz.

Gelişmiş senkronizasyon özellikleri sayesinde UpTo'yu, iPhone Takvim, Google Takvim, Outlook Takvim ve benzer uygulamalara entegre olarak kullabilirsiniz. Bu sayede planlarınız dahilinde olan heyşeyi tek yerden kolayca yönetebilirsiniz.

YORUMLAR