Valentine's Day Special 1.1 (ios)

Valentine's Day Special

1.1
Valentine's Day Special
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Valentine's Day Special, sevgililer gününde sevgilinize sürpriz yapmanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Valentine's Day Special, sevgilinizin sevgililer gününü  kutlamanıza yardımcı olmak amacıyla geliştirilen kullanışlı ve yararlı bir iOS uygulamasıdır. Sevgililer gününe özel hazırlanan birbirinden güzel yazılar, aşk şiirleri, romantik fikirler, seni seviyorum demenin farklı yolları, aşk şarkıları, gerçek aşk hikayeleri ve sevgi dolu SMS'lere ulaşabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sevgilinize ona karşı hissettiklerinizi ve duygularınızı anlatmanın farklı yollarını bulabileceğiniz uygulamanın arayüzü oldukça ilgi çekici ve etkileyici. Ana menüden aşk yazılarına, fikirlerine, hikayelerine, şarkılarına ve daha fazlasına giriş yapabilirsiniz. Ayrıca bu kategoriler altındkai içerikleri sevgilinize Facebook veya E-posta aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Eğer bu yıl için özel bir sevgililer günü geçirmeyi düşünüyorsanız, Valentine's Day Special uygulaması size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Özellikle bu tarz günlerde duygu ve düşüncülerini kelimelere dökmekte zorlanan kişilerin yararlanabileceği uygulama hayat kurtaran türden uygulamalar arasındadır.

Özellikleri:

  • Sevgililer gününe özel uygulama
  • Uygulama içi arama yaparak beğendiklerinizi favorilere ekleme
  • Sadece favorileriniz arasında gezinti yapabilme
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Facebook ve E-posta ile kolayca paylaşım

Sevgililer gününde sevgilinize sürpriz yaparak ona romantik aşk yazıları ve şiirleri göndermek istiyorsanız, Valentine's Day Special uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

Not: Uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bu nedenle uygulama üzerindeki şiir ve yazılar İngilizcedir.