Valentines!

Valentines!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Valentines, sevgililer gününde sevgilinize birbirinden güzel kutlama kartları göndermenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Valentines, sevgililer gününde sevgilinize gönderebileceğiniz özel sevgililer günü kartları bulabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Sevgilinizi mutlu etmenin bir çok farklı yolu vardır. Bunlardan bir tanesi ise ona sevgililer gününde sade ve güzel bir kart göndermek. Özel sevgililer günü kartları bulabileceğiniz uygulama sayesinde sevgilinize sevgililer gününde güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde 100'den fazla özel sevgililer günü kartı bulunmaktadır. En çok hoşunuza gideni seçerek sevgilinize kolayca gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz kartı seçtikten sonra sevgilinize e-posta yoluyla gönderebileceğiniz kartlar sevgililer günü için özenle seçilmiş oldukça hoş ve güzel kartlardır.

Duygularınızı sevgilinize aktarmakta ve kelimelere dökmekte zorluk yaşıyorsanız, bırakın seçeceğiniz kart sizin yerinize hissettiklerinizi sevgilinize anlatsın.

Valentines uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve sevgilinize sevgililer gününde güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

YORUMLAR