VeePN 2.0.4 (ios)
VeePN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

En güvenilen VPN servisi

VeePN, çevrimiçi gizlilik ve güvenliği sağlayan ultra güvenli ve hızlı iOS VPN uygulaması. İnternet sınırlamalarının olduğu ülkemizde her iPhone /iPad cihazda yüklü olması gerektiğini düşündüğüm VPN uygulaması, 48 ülkede 2500’den fazla sunucuya sahip. Sınırsız trafik ve bant genişliği, cihaza göre otomatik yapılandırma, tek hesapla 10 cihaza kadar koruma, kayıt tutmama politikası, reklamsız kullanım, hızlı ve hafif, tek dokunuş kontrol sunan tek VPN programı/uygulaması.

Engellenen sitelere giriş yapmak, yurt dışı servisleri kullanmak, YouTube videolarını son hız izlemek, erken erişime açılan mobil oyunları indirmek, herkese açık WiFi bağlantı noktalarında güvenli şekilde internete girmek için VPN programlarına/uygulamalarına ihtiyaç duyuyoruz. Hem mobil hem de masaüstü cihazlarda kullanılabilir olan VPN servisi VeePN, hızlı, ultra güvenli ve kolay kullanılabilir olmasıyla dikkat çekiyor.

%95 kullanıcı memnuniyeti alan VeePN’in benzerlerinden ayrılan birçok özelliği bulunuyor. 7 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından tek bir abonelikle Android, iOS, macOS, Windows, Linux işletim sistemli mobil ve masaüstü cihazlarınız için koruma sağlıyorsunuz. Akılı telefon, tablet, bilgisayar, Akıllı TV, modem dahil 10’a kadar cihazı güvence altına alabiliyorsunuz. Dünyanın her yerinden problemsiz ve stabil bağlantı sağlayan VeePN, cihazınız, işletim sisteminiz, konumunuz vb. unsurlara bağlı olarak sizin en iyi ayarları otomatik seçiyor. Güvenlik tarafında da bankaların kullandığı 256-Bit şifreleme protokollerini kullanıyor. Etkinlik kaydı, bağlantı kaydı da tutulmuyor.

VeePN Özellikleri:

  • En güvenilen VPN servisi
  • Kayıt tutmama politikası
  • Gelişmiş şifreleme teknolojileri
  • 2500'den fazla Dünya genelinde sunucu
  • Tek dokunuşla gizlilik koruma
  • Tüm cihazlar için tek VPN

YORUMLAR