Video Downloader

Video Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,959

  • Üretici

    Actysoft Inc

Video Downloader, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde video izlemek, indirmek ve koleksiyon oluşturmak için etkili çalışan bir uygulama arıyorsanız indirmeniz gereken iOS uygulamasıdır.

Video Downloader, içerisindeki tarayıcı sayesinde internet üzerinde gezinmenizi sağlayan ve gezintiniz sırasında denk gelip izleyerek beğendiğiniz tüm videoları indirme imkanı sunan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Günlük yaşantımızda hem bilgisayarlar hem de mobil cihazlarımız üzerinde pek çok video ile karşılaşıyoruz. Bunlardan çok beğendiklerimizi belirli bir süre geçtikten sonra unutarak daha sonra bulma şansımız kalmıyor. Bilgisayar üzerinde video indirmek oldukça kolay fakat mobil cihazlarımız üzerinde bu işlem için fazla uygulama bulunmuyor. Video Downloader bu sebeple hazırlanan bir iOS uygulamasıdır.

İnternet siteleri üzerinde yer alan videoları otomatil algılama özelliği sayesinde video indirme işlemi için karışık şeyler yapmanız gerekmiyor. İndirmek istediğiniz videonun uygulama tarafından algılanmasından sonra tek yapmanız gereken şey ''download'' tuşuna dokunmak.

Tarayıcı olarak da çalışan bir video indirme uygulaması olan Video Downloader'ın kullanımı son derece basit ve rahat. Tecrübeli bir mobil kullanıcı olmasanız bile uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan indirme yöneticisi sayesinde indirme işlemlerini kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca bu özellik aynı anda birden fazla indirme işlemi yapmanızı da sağlamaktadır.

Uygulama ile indirdiğiniz videolar arasında dilediğiniz şekilde aramalar yaparak istediğiniz videoları hemen bulabiliyorsunuz. Bu özellik zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır. Uygulama ile otomatik video indirme işlemi gerçekleştiremediğinizde videoyu oynatıcı üzerinden başlattıktan sonra sağ üstteki ''download'' tuşuna basabilirsiniz.

Sizde sürekli videolar izliyorsanız ve beğendiğiniz videoları bir koleksiyona dönüştürmek istiyorsanız, Video Downloader'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR