VoCal XL

VoCal XL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VoCal XL, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir sesli not alma uygulaması.

VoCal, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir sesli hatırlatma uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan VoCal sayesinde bizim için önem arz eden durumlar için hatırlatıcılar atayabiliyoruz.

Uygulamanın en önemli özelliği kullanıcılara geniş çaplı bir kişiselleştirme yelpazesi sunması. Bu uygulamayı kullanarak belli bir zamana hatırlatıcı atayabiliyor ve tam o zamanda almış olduğumuz sesli notu dinleyebiliyoruz. Açıkçası yazı yazmakla vakit kaybetmeyip sadece ses kaydı yaparak çalıştırabildiğimiz için VoCal'ın kullanışlılık seviyesi çok yüksek.

Uygulama marketlerde birçok hatırlatıcı uygulama var fakat bunların birçoğu yazılı hatırlatmalar üzerine kurulu. Dolayısıyla bu uygulamalar üzerinde oluşturmuş olduğumuz hatırlatmaların gözden kaçma riski mevcut. Fakat VoCal'da kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. İşitsel olarak dikkat çeken uygulama, kullanıcının oluşturmuş olduğu tüm önemli olayları ve görevleri gözden kaçırılma riski olmadan öne çıkartıyor.

Genel olarak başarılı bir uygulama olan VoCal, günlük hayatın koşuşturması esnasında, önemli işleri ve görevleri gözden kaçırmak istemeyen tüm kullanıcılar tarafından güvenle kullanılabilir.

YORUMLAR