Voice Record Pro 7 2.3.1 (ios)

Voice Record Pro 7

Voice Record Pro 7
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelişmiş özelliklere ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip olan Voice Record Pro 7 ile ses kayıt işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Voice Record Pro 7 iOS kullanıcıları için geliştirilmiş ücretsiz bir ses kayıt uygulamasıdır. Cihazınızın varsayılan ses kayıt uygulamasından memnun değilseniz ve daha fonksiyonel bir uygulama arıyorsanız Vioce Record Pro 7'ye göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

Uygulamayı kullanarak aldığınız kayıtları AAC, MP4 ve M4A formatlarında saklayabilirsiniz. Bu kayıtları daha sonra Google Drive, DropBox, OneDrive, Box Cloud, SoundCloud gibi servislere transfer etme şansına sahipsiniz. Bu sayede kayıtlarınız cihazınızda yer kaplamak yerine bulut depolama alanlarınızda saklanır ve internetiniz olduğu sürece ulaşılabilir durumda olur.

Tüm bunlara ek olarak uygulama sosyal medya desteği de sunmaktadır. Bu fonksiyonu kullanarak kayıtlarınızı Facebook ve YouTube gibi sosyal medya platformlarında sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz. Voice Record Pro 7 son derece düzenli ve basit bir arayüze sahip. Aradığınız tüm fonksiyonlara dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilir ve ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilirsiniz. Uygulamanın en iyi taraflarından biri de basit düzenleme araçlarına sahip olması. Kayıtlarınızı bu araçlar yardımıyla kesebilir ve istemediğiniz kısımları başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan atabilirsiniz.

YORUMLAR