Voicedocs 2.0 (ios)

Voicedocs

2.0
Voicedocs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Voicedocs mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir speech to text uygulamasıdır

Voicedocs eğer mobil cihazlarınızda pratik bir şekilde yazı yazmak isterseniz oldukça işinize yarayabilecek bir speech to text uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Voicedocs temel olarak konuşmayı yazıya çevirme konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Voicedocs konuşmalarınızı algılayarak bu ses girdilerini yazıya döküyor ve bu sayede mobil cihazınızda zahmet harcamadan yazışmalar yapabiliyorsunuz.

Voicedocs'u ihtiyaçlarınızla paralel olarak bir not defteri olarak kullanabilir, söylediklerinizi yazıya aktarabilirsiniz. Ayrıca Voicedocs ile konuştuğunuz şeyleri direkt olarak WhatsApp, SMS ve Facebook gibi araçlar üzerinden mesaja dönüştürüp karşı tarafa gönderebilirsiniz.

Voicedocs'ın güzel yönü uygulamayı bilgisayarınızla senkronize olarak kullanabiliyor oluşunuz. Yani telefonunuza konuştuğunuzda Voicedocs'un bilgisayar versiyonu yardımıyla konuşmalarınızı bilgisayarınız üzerinde yazıya dökebiliyorsunuz. Bu sayede not defteri, Word ve Excel gibi uygulamalarda konuşmalarınızla yazı yazabiliyorsunuz.

Voicedocs erişim engeli olan kullanıcılara dokunmatik klavyeyi kullanmadan yazı yazma imkanı vermesi açısından oldukça öenmli bir uygulama.

YORUMLAR