Wedding Dress Studio

Wedding Dress Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wedding Dress Studio uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kendi gelinliğinizi tasarlayabilirsiniz.

Wedding Dress Studio uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarını kullanarak kendine gelinlik tasarlamak ve bunun nasıl görüneceğini test etmek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğunu belirtmek gerek.

Uygulamanın arayüzünde kendi gelinliğinizi oluşturmak için gereken tüm araçlar mevcut ve toplamda 300'den fazla farklı kombinasyon yer alıyor. Ayrıca gelinliğin temel yapısından tutun da yaka bölgesi ve kumaşına kadar onlarca farklı detayı da birbiriyle kombine edebiliyorsunuz. Bu sayede oldukça geniş bir gelinlik skalasına erişebildiğinizi söyleyebilirim.

Elbisenizi hazırladıktan sonra çeşitli takı seçenekleri ve süslemeleri de üzerine ekleyebilir, böylece düğününüzde nasıl bir elbiseyle davetlilerin karşısına çıkacağınızı önceden görebilirsiniz. Tüm detaylar tamamlandıktan sonra direkt olarak gelinliği kendi üzerinizde de test edebiliyorsunuz. Bunun için boydan çekilmiş bir fotoğrafınız yeterli oluyor ve uygulama hazırlanan gelinliği sizin fotoğrafınız üzerine oturtuyor.

Hazırladığınız gelinliği cihazınızın galerisine kaydetmek veya dilerseniz arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden de paylaşmak mümkün. Çalışırken oldukça verimli ve sorunsuz bir şekilde gelinlikleri oluşturabilen uygulama, evlilik arefesinde olanların tercih edecekleri en iyi uygulamalardan birisi.

Eğer gelinliğinizi kendiniz tasarlamak ve böylece kendinizi daha özel hissetmek istiyorsanız Wedding Dress Studio uygulamasına kesinlikle göz atmanız gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR