Wide Split Lens

Wide Split Lens
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wide Split Lens uygulaması ile hayal gücünüzü kullanarak birbirinden yaratıcı fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Wide Split Lens sıradan filtre ve efekt uygulamalarından sıkılanların denemek isteyeceği türden bir uygulama. Özellikle Instagram kullanıcılarına hitap eden Wide Split Lens ile birbirindne yaratıcı fotoğraflar oluşturabilir ve daha fazla beğeni toplayabilirsiniz.

Açıkça belirtmek gerekirse uygulamayı kullanmak biraz beceri ve tecrübe istiyor. Yani diğer çoğu uygulamada yaptığımız gibi birkaç dokunuşla ortaya muhteşem fotoğraflar çıkmıyor. Peki Wide Split Lens nasıl çalışıyor?

Öncelikle bize sunulan 51 plandan bir tanesini seçmemiz gerekiyor. Daha sonra fotoğrafı çekmemiz gerekiyor. İlk fotoğrafı çektikten sonra bir fotoğraf daha çekmemiz isteniyor. Bu fotoğraflar ekranın iki tarafına da aynı anda yerleştiriliyor. Uygulama bu kısmı tek başına hallediyor, bize kalan tek şey fotoğraf çekmek. Elbette daha önceden çektiğiniz herhangi bir fotoğrafı koyma şansına da sahipsiniz.

Tüm işlemler bittikten sonra bize sunulan filtrelerden birini seçerek fotoğrafımızı cilalıyoruz ve hepsi bu kadar! Daha sonra oluşturduğunuzu fotoğrafı farklı sosyal medya kanalları üzerinden arakdaşlarınızla paylaşabilirsiniz.