Yachts & Yachting Magazine 4.2 (ios)

Yachts & Yachting Magazine

4.2
Yachts & Yachting Magazine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yatçılıkla ilgilenenler tarafından oldukça sevileceğini düşündüğümüz bu dergi ile yatçılıkla ilgili her türlü gelişmeyi takip edebilirsiniz.

Yachts & Yachting Magazine ücretsiz olarak indirilebilen ve yatçılıkla ilgilenen kullanıcıları hedef alan bir uygulamadır. Uygulama her ne kadar ücretsiz olarak indirilebilse de 6 aylık (6 dergi) ücreti 25.99 dolar olarak belirlenmiş. Ücreti biraz fazla gibi dörünse de gerek içerik gerekse kalite olarak üst seviyelerde yer almasıyla ilgi çekiyor.

1947 yılından beri yatçılık alanında meydana gelen gelişmeleri, önemli buluşmalar ve yarışmaları yakından takip eden Yachts & Yachting Magazine bu alanda bulabileceğiniz en iyi alternatifler arasında yer alıyor.

Uygulamanın en iyi yanı ise uygulamayı indirme tarihinizden önceki sayılara da erişim sağlamanıza imkan sağlıyor olması. Uygulamayı indirdikten sonra yapacağınız üyelik ücretleri iTunes hesabınıza tanımlı kredi kartınızdan düşülecektir. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sona erdirme şansına da sahipsiniz.

Uygulama hakkında belirtmem gereken bir başka nokta da İngilizce olması. Teknik terimler içerdiğininden ötürü konuya hakim seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız şart. Arayüz olarak başarılı diyebileceğimiz Yachts & Yachting Magazine yatçılıkla hobi olarak uğraşanların mutlaka denemesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR