Yandex Browser 13.9 (ios)

Yandex Browser

Yandex Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    2,873

  • Üretici

    Yandex

Yandex.Browser, iPad için hızlı ve kullanışlı web tarayıcısıdır.

Rus kökenli arama motoru Yandex’in güvenli ve hızlı web tarayıcısı Yandex.Browser, iPad için rahat ve kullanışlı web deneyimi sunar. Sitenin adresini tam yazmadan ziyaret edeceğiniz siteyi algılar. Aradığınız web sayfalarına tek dokunuşla erişmenizi sağlayan dahili araması ve hızlı sayfa yüklemesi ile dikkat çeken Yandex.Browser ile favori siteleriniz parmaklarınızın ucunda.

Akıllı Kutu, web adreslerini ve yazılan / söylenilen arama sorgularını anlar, basit bir açıklama ile (“haberler” gibi) çok sayıda sayfa tanır, hazırlanmış kısa bilgi ve verileri öneriler arasında görüntüler. Yandex.Browser’ın aradığınızı daha kolay bulmanıza yardımcı olmak için arama sonuçlarının yanında web sayfalarını da açar.

Yandex.Browser bazı yanıtları anında göstererek zamandan tasarruf etmenizi sağlar. (Harita üzerinde en yakındaki kafenin yeri, resimler, haberler, videolar gibi.) Yandex.Browser’ın adres çubuğunda veya yeni bir sekme açarken görünen Tablo, sık ziyaret ettiğiniz siteleri gösterir. Favori sitelerinizi tablo üzerine sabitleyerek sitelere hızlıca erişebilirsiniz. Turbo teknolojisi internet bağlantınızın yavaş olması durumunda devre girerek web sayfalarını sıkıştırır. Böylece bağlantınız yavaş olsa dahi web sayfaları daha hızlı yüklenir.

iPad’iniz için hızlı ve sade web tarayıcısı arıyorsanız Yandex.Browser’ı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR