Zest Recipe Manager

Zest Recipe Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zest Recipe Manager uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan en güzel yemek tariflerine ulaşabilir ve saklayabilirsiniz.

Zest Recipe Manager uygulaması, yemek yapmayı seven ve tarifler toplayan iPhone ve iPad kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Her ne kadar internet üzerinden on binlerce farklı yemek tarifine ulaşmak mümkün olsa da bu tariflerin bir süre sonra bulması zor hale geldiğini de itiraf etmek gerek. Zest Recipe Manager sayesinde tüm tariflerinizi çok daha kolay bir şekilde organize edebiliyor, düzenleyebiliyor ve paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama direkt olarak veritabanında bulunan sitelerden tarifleri kendi içerisinde gösterebiliyor ancak sizin sahip olduğunuz web sitelerinden de tarifler alabiliyor, daha sonra bu tarifleri etiketlerle renklendirerek filtrelendirme ve arama işlevlerini daha da kolaylaştırabiliyorsunuz. Eğer tarifle gelen fotoğrafları beğenmezseniz kendi fotoğraflarınızı eklemek de mümkün hale geliyor.

Uygulama içerisinde bulunan tariflerinizi diğer Zest kullanıcılarıyla paylaşabiliyor ya da tarif değiş tokuşu yapabiliyorsunuz. Ayrıca e-posta ile tarif paylaşımları gibi seçenekler sayesinde tarifleri başka kişilere göstermek çok kolay hale geliyor.

Bulduğunuz tarifleri ekledikten sonra bu tarifler üzerine kendi notlarınızı ekleyebiliyor ve dilerseniz tüm tarifi en baştan yazabiliyorsunuz. Böylece kendinize özel yemek tariflerinizi unutmadan ve güvenli bir şekilde saklamanız mümkün.

Uygulamanın arayüzü tüm bu işlevlerin en kolay şekilde kullanılabilmesi için oldukça iyi tasarlanmış denilebilir. Tüm tarifler online olarak saklandıkları için başka cihazlarınızda da kullanırken hesabınızla giriş yapabilir ve tüm tariflerinize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR