Inkscape 0.91 (linux)

Inkscape

Inkscape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Resimler, ikonlar, logolar, grafikler, haritalar ve web grafikleri gibi geniş bir yelpazede destek veren Inkscape uygulaması ile grafik işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Inkscape, birçok masaüstü platformunu destekleyen ve profesyonel kalitedeki vektör grafik yazılımıdır. Resimler, ikonlar, logolar, grafikler, haritalar ve web grafikleri gibi geniş bir yelpazede destek veren Inkscape uygulaması ile grafik işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılım olan Inkscape; Illustrator, Freehand ve CorelDraw gibi ölçeklenebilir vektör grafik dosya formatı SVG’yi kullanan profesyonel programlarla aynı işleve sahip diyebiliriz. JPEG, PNG, TIFF, BMP, AI, EPS, PDF, PS gibi diğer grafik formatları üzerinde de çalışabileceğiniz Inkscape ile hazırladığınız çalışmalarınızı istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz. Profesyonel yazılımları aratmayan Inkscape XML, SVG ve CSS formatlarında imaj dosyaları oluşturmanıza da imkan tanıyor.

Çok güçlü bir çizim ve boyama aracı olan Inkscape, kapsamlı araç seti ve basit kullanım arayüzü, çoklu dil desteği gibi özellikleriyle profesyonellerin ve hobi amaçlı kullanmak isteyenlerin tercihi olabilecek nitelikte diyebiliriz.

YORUMLAR