Türk Yapımı En İyi Mobil Uygulamalar (Android)

En iyi Türk yapımı mobil uygulamalara bu listede yer veriyoruz. Türk uygulama geliştiricilerin App Store/Google Play editörleri tarafından seçilen, yılın en iyi mobil uygulamaları arasına giren birçok uygulaması bulunuyor ve her gün bunlara bir yenisi ekleniyor.

Türk Yapımı En İyi Mobil Uygulamalar (Android)

En iyi Türk yapımı mobil uygulamalara bu listede yer veriyoruz. Türk uygulama geliştiricilerin App Store/Google Play editörleri tarafından seçilen, yılın en iyi mobil uygulamaları arasına giren birçok uygulaması bulunuyor ve her gün bunlara bir yenisi ekleniyor. Seyahat, müzik, sosyal ağ, mesajlaşma, eğlence, yaşam stili farklı birçok kategoride en iyi Türk yapımı - yerli mobil uygulamaların çoğu tamamen ücretsiz.

Bu listeyi hazırlarken yerli mobil uygulama olarak çıkan ancak sonrasında pek kullanılmayan, hatta unutulan mobil uygulamalar yerine milyonlarca aktif kullanıcıya ulaşmış, adını daha sık andığımız isimlerin geniş bir ekiple çıkardığı uygulamalar kadar başarı yakalamış olanları seçmeye özen gösterdik. Arada sizin kullandığınız, listede olmayan güzel mobil uygulamalar varsa yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Android özelinde seçtiğimiz Türk yapımı en iyi mobil uygulamalara aşağıdan hızlıca ulaşabilir, telefonunuza indirebilirsiniz:

BiP APK

BiP APK

WhatsApp'a yerli alternatif Turkcell BiP, Google Play'den yüklenebilir. Ücretsiz mesajlaşma ve kaliteli görüntülü arama BiP Android uygulamasında.

ÜCRETSİZ
puhutv

puhutv

puhutv, Android platformundaki ücretsiz yerli dizi ve film izleme uygulamaları arasında en iyisi.

ÜCRETSİZ
Yemeksepeti

Yemeksepeti

Taşınabilir Android yüklü cihazlar için hazırlanmış Yemeksepeti'nin resmi uygulaması.

ÜCRETSİZ
Ulusal Hava Kalitesi İzleme Ağı

Ulusal Hava Kalitesi İzleme Ağı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geliştirilen soluduğunuz havanın ne kadar kaliteli olduğunu gösteren hava durumu uygulaması.

ÜCRETSİZ
Fizy

Fizy

Fizy, Turkcell abonelerinin internet paketinden harcamadan kullanabildiği müzik dinleme, indirme uygulaması.

ÜCRETSİZ
Getir

Getir

Getir ile yemek siparişi, market alışverişi hızlı ve kolay! İstanbul, İzmir, Ankara birçok şehirde hizmet veren Getir ile siparişleriniz 10 dakikada kapınızda.

ÜCRETSİZ
BiSU

BiSU

BiSU, Android telefonunuzdan damacana su siparişi vermek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

ÜCRETSİZ
BiTaksi

BiTaksi

BiTaksi, taksiye binmek istediğinizde taksi çağırmak için en kolay yöntemlerden bir tanesi olan Android taksi çağırma uygulaması.

ÜCRETSİZ
RADYO

RADYO

RADYO ile Android cihazınız üzerinden kolayca müzik dinleyebilirsiniz

ÜCRETSİZ
Bundle

Bundle

Bundle haber uygulaması ile gündemi anlık takip edin. En iyi haber okuma uygulaması Bundle Android Google Play'de!

ÜCRETSİZ
Kaave Falı

Kaave Falı

Kaave Falı, Android telefon ve tablet sahiplerinin fakat öncelikle bayanların kahve falı baktırmak için kullanabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
FitWell

FitWell

FitWell uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca spor programlarınızı oluşturabilir ve beslenmenize dikkat edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
CEYD-A

CEYD-A

CEYD-A, Android cihazlar için sunulan bir Türkçe sesli asistan uygulaması.

ÜCRETSİZ
Hopi

Hopi

Hopi, internet üzerinden alışveriş yaparken kazanç elde etmenizi ve böylece paranızı daha tasarruflu kullanarak daha fazla alışveriş yapmanızı sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

ÜCRETSİZ
Download Manager for Android

Download Manager for Android

Download Manager for Android, kapsamlı bir internet gezgini ve dosya indirici.

ÜCRETSİZ
Tambu Klavye

Tambu Klavye

Tambu Klavye, Türkiye'ye özel çıkartma ve temalar sunan, yenilikçi, tamamen yerli, ücretsiz Android klavye uygulaması.

ÜCRETSİZ
BKM Express

BKM Express

BKM Express uygulaması ile alışverişlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri, evde bütün gün akşama ne yemek yapıcam diye düşünmenizi engelleyerek binlerce yemek tarifine kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android yemek tarifleri uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Scorp

Scorp

Scorp, binlerce konu hakkında çekilen 15 saniyeli kvideolar izleyerek yine kendi çekeceğiniz videoları paylaşabileceğiniz samimi ve eğlenceli bir Android sosyal medya uygulaması.

ÜCRETSİZ
Meditasyon

Meditasyon

Meditasyon uygulamasıyla Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinden ruhen arınabileceğiniz egzersizler yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR