ApowerREC (Mac)

ApowerREC

ApowerREC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    316

  • Üretici

    Apowersoft Limited

Mac cihazlar için en iyi ekran videosu çekme programı

ApowerREC, Mac için kullanıcıları için en iyi ekran videosu çekme, ekran kaydetme programı diyebilirim. Ekran videosu çekmek dışında ekran görüntüsü almak için de kullanabileceğiniz, video düzenleme, video dönüştürme, görev programlama gibi gelişmiş özellikler de sunan bir ekran kaydedici. Üstelik Mac için de ücretsiz indirilebilir!

Mac bilgisayarınızda ücretsiz ve de gelişmiş bir ekran videosu kaydetme programı arıyorsanız, hem mobil hem de masaüstü tüm cihazlarda sorunsuz ekran kaydetme deneyimi sunan ApowerREC’i tavsiye ederim. Ekranın herhangi bir bölgesini, tam ekranı veya farenin hareket ettiği noktayı takip ederek ekran videosunu kusursuzca alan program, web kamera kaydı da alabiliyor. Sadece web kamerasındaki görüntüleri veya hem web kamerası hem de ekranınızı aynı anda kaydedebiliyorsunuz. Ses kaynağını da kendiniz belirliyorsunuz. Video kaydınızı sonlandırdıktan sonra düzenlemenizi yapıp istediğiniz bir formatta (MOV, AVI, MP4, WMV…) kaydediyor, dilerseniz tek tıkla paylaşıyorsunuz.

Canlı yayın videoları hazırlamak, oyunlarınızı kaydetmek, görüntülü sohbetleri kaydetmek, öğretici/nasıl yapılır videolar hazırlamak için ideal bir ekran kaydedici olan ApowerREC, Mac OS 10.8 ve üzeri sürümlerle uyumlu.

YORUMLAR