GOG Galaxy (Mac)

GOG Galaxy

GOG Galaxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    88

  • Üretici

    GOG.com

GOG Galaxy Mac için geliştirilmiş bir oyun platformudur

GOG Galaxy, eğer içerisinde binlerce oyun yer alan GOG.com üzerinden bir oyun satın aldıysanız veya oyununuzu GOG üzerinden etkinleştirmeniz gerekiyorsa size yardımcı olacak resmi GOG.com masaüstü istemcisi.

Bir dijital oyun platformu olan GOG Galaxy üzerinden dilerseniz alışveriş yapabiliyor, farklı oyunlara göz atabiliyor ve satın aldığınız oyunları bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. GOG Galaxy üzerine kaydedilen oyunlar oyun arşivinizde saklanırken bu oyunlara göz atabiliyor, yüklendikleri yeri görebiliyorsunuz.

GOG Galaxy oyunlarınızı güncel tutmanız için pratik bir araç. Dilerseniz GOG Galaxy'de kayıtlı oyunlarınız için otomatik güncellemeleri açabiliyorsunuz ve oyunlarınız için güncelleme arama ve indirme derdinden kurtuluyorsunuz. GOG Galaxy'nin dikkat çeken bir özelliği oyunlarınızda problem yaratan güncellemeleri geri alabilmenize imkan vermesi. Bunun yanında oyunlarınızı yedekleyebilmek için kurulum dosyalarının kopyalarını bilgisayarınıza indirebilmeniz de mümkün.

GOG Galaxy sizi oyunlarınız için yeni indirilebilir içerikler hazır olduğunda bilgilendirebiliyor. GOG Galaxy üzerinden ek içeriklere göz atabiliyor, ücretsiz olanları direkt olarak indirirken ücretli olanlarını satın alabiliyorsunuz.

GOG Galaxy sizi oyun içerisinde elde ettiğiniz kazanımlarla ilgili olarak bilgilendirirken bu kazanımları kayıt altına alıyor ve istediğiniz zaman görüntülemenize imkan veriyor.

YORUMLAR