Hideman VPN 2.0 (Mac)

Hideman VPN

2.0
Hideman VPN
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23,800

  • Üretici

    Hideman Ltd

Hideman VPN, Mac'leriniz ile internet üzerinde özgürce gezmek ve engellenen sitelere girmek için kullanabileceğiniz etkili ve kullanışlı bir programdır.

Hideman VPN, Mac kullanıcılarının internet üzerinde güvenli ve özgürce sörf yapmalarını sağlamak amacıyla hizmet veren bir VPN programıdır.

VPN programları internete bağlanırken kendi kullandığınız IP'yi saklayarak kimliğinizi tespit edilemez kılıyor ve seçeceğiniz ülkelerden birinden internete bağlanıyorsunuz. Ayrıca internet verilerinizin hepsi oldukça kuvvetli denilebilecek 256 bitlik şifreleme sistemi ile güvence altına alınıyor.

VPN programlarının en büyük artısı ise yasaklanan ve engellenen sitelere giriş yapabiliyor olmanızdır. 20 Farklı ülkeden birini seçerek internete oradaymış gibi bağlanabilir ve ülkemizde girişi engellenmiş olan sitelere rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde özellikle son zamanlarda artan yasaklı site sayısından sonra neredeyse VPN programı kullanmak zorunda kalacağız. Twitter'ın da yasaklanmasından sonra bir çok kişinin ihtiyaç duyduğu VPN programlarının büyük bir çoğunluğu aylık ödeme karşılığı kullanılabilen servisler. Hidemna VPN'i ücretsiz olarak indirerek 1 aylık deneme sürümü boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu süreden sonra programdan memnun kalırsanız haftalık, aylık yada yıllık üyelik satın alarak servisten yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Programı kullanırken Türkiye'ya yakın olan Avrupa ülkelerini kullanmayı tercih etmenizi öneririm. Ayrıca kimi zaman bazı sunuclarda yüklenme sebebiyle yavaşlama olabiliyor. Bu tür bir yavaşlama ile karşılaşırsanız bağlı olduğunuz ülkeyi değiştirmenizi tavsiye ederim.

Hideman VPN'i Mac'lerinize ücretsiz olarak indirerek internet üzerinde özgürce ve güvenli bir şekilde gezebilirsiniz.

YORUMLAR