JAlbum 11.6.14 (Mac)

JAlbum

JAlbum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

JAlbum, dijital fotoğraflarınızla beğeninize uygun web albümleri oluşturmanızı sağlar.

Birbirinden şık resim albümleri hazırlamak ve bunları web sitelerinde yayınlamak için JAlbum ücretsiz bir alternatif. Program sadece web geliştiricilere değil kendi çektiği resimleri çevresiyle en güzel şekilde paylaşmak isteyenlerin de tercihi. Resim albümünüzün renklerini, temasını temel özelliklerini değiştirerek  fotoğraf albümlerinizi çok daha güzel gösterebilirsiniz.

İnternet üzerinden paylaşayabileceğiniz albümlerinizi isterseniz "jalbum" uzantılı bir websitesi üzerinden yayınlayabilir isterseniz de kendi blogunuza veya diğer internet servislerinde paylaşabilirsiniz.

Özellikleri:

  • Kolay kullanılabilir olması en önemli özelliklerinden birisidir.
  • 32 farklı dil seçeneği ile kendi dilinizde kullanım imkanı. (Türkçe dil desteği)
  • Albümlerinizi 13 arayüz yapıcı ve 120 farklı arayüz özelliği ile renklendirebilirsiniz.
  • HTML formatında yorumlar yapılabilmesine de olanak tanır.
  • Sadece resim formatlarını değil birçok ses ve video formatını da destekler. (avi mpg mpeg mpe mp4 mov wmv asf asx wvx 3gp divx xvid qt mp3 wma ram rm swf flv tiff psd zip arj sit rar xml pdf doc xls ppt mdb djvu djv odt ods odp odg odb)
  • Önizleme seçeneği ile albümünüzü daha yaratmadan sonuçları görüntüleyebilme.
  • Albüm yükleme imkanı.

Birçok gelişmiş özelliği ile fotoğraflar ile uğraşmayı seviyorsanız bilgisayarınızda bulunması gereken bir yazılım olan JAlbum ile fotoğraflarınızı albümler içerisine yerleştirebilir ve birkaç tıklama ile albümlerinizi internete aktarabilirsiniz.

Önemli! Yazılımı kullanmanız için ücretsiz bir JAlbum hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bu adresten hesabınızı açabilirsiniz.