Keybase (Mac)
Keybase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    47

  • Üretici

    Keybase, Inc.

Keybase, Mac için ücretsiz uçtan uca şifreleme sunan, açık kaynak, güvenli mesajlaşma programı.

Keybase, internette tanıdığınız kişilerle güvenli bir şekilde sohbet edip dosya paylaşımında bulabileceğiniz, uçtan uca şifreleme sunan ücretsiz bir Mac programı. Kullanımı basit ve güvenli olmasının yanında reklamsız arayüz sunuyor.

WhatsApp, Slack, iMessage, Signal gibi anlık mesajlaşma programlarından farklı olarak kişilerle iletişime geçmek için e-posta adreslerini veya telefon numaralarını bilmeniz gerekmiyor. Facebook, Twitter, Reddit, Github, Hacker News’da (şu an için bu platformlar destekleniyor) kullandıkları adlarına dokunarak hemen mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz. Klasik olarak kullanıcı takip etme sistemi Keybase’de de mevcut. Kişilerin profillerine girdiklerinde sadece sosyal ağ hesaplarını görebiliyorsunuz. Keybase’de de popüler iletişim uygulamalarındaki gibi mesajlar uçtan uca şifrelenerek korunuyor. Kişiyle konuştuklarınız, paylaştığınız dosyalar, yayınladığınız dokümanlar dahil her şey şifreleniyor.

Herkesin kullanımına açık ve ücretsiz olan açık kaynak güvenli mesajlaşma programı Keybase, çapraz platform desteği de sunmakta. MacOS, Windows, Linux, iOS ve Android işletim sistemlerine destek veriliyor.

YORUMLAR