KidLogger

KidLogger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kidlogger programını kullanarak bilgisayarınızı kullanan kişileri kolayca takip edebilir ve önlem alabilirsiniz.

Bu program zararlı yazılımlar barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatiflere göz atmak için Takip Yazılımları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Kidlogger programı, çocuklarımız bilgisayarlarımızı kullanırken onları zararlı içeriklerden ve kötü kişilerden korumak için kullanabileceğimiz ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve Mac işletim sistemine sahip olanların deneyebilecekleri uygulamalardan birisi. İnternet gezintilerinin deneyimsiz çocuklar için kötü sonuçlar doğurabileceği unutulmamalı ve ebeveyn gözetiminin bu konuda oldukça yardımcı olduğu da hatırlanmalı.

Ancak direkt olarak bilgisayar kullanımını yasaklamak genel olarak zararlı içerikleri daha ilgi çekici yapacağı için çocuğunuza serbestlik tanıyarak bu serbestliği kontrol etmeniz daha faydalı olacaktır.

Programın gerçekleştirebildiği işlemler şu şekilde sıralanıyor:

  • Açılan uygulamaları görme
  • Klavyeden basılan tuşları kayıt etme
  • Ekran görüntüsü alma
  • HTML olarak raporlama
  • Girilen web sitelerini kaydetme
  • Kullanıcının kamera ile fotoğrafını alma

Sahip olduğu bu keylogger özellikleri sayesinde düzenli olarak çocuğunuzun internet ve bilgisayar kullanımına dair fikirler edinebilir, böylece zarar verici işlemlerin yapılması durumunda önlem alabilirsiniz. Ayrıca birden çok kişinin kullandığı bilgisayarlarda da güvenlik önlemi ve kişisel verilerin korunumu amacıyla kullanılabilir.

YORUMLAR