Soda Player 1.1.4 (Mac)

Soda Player

Soda Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    287

  • Üretici

    Freedom Island Privacy, Inc.

Soda Player, MAC bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş bir video oynatma programıdır.

Soda Player, gelişmiş özelliklere sahip bir video oynatıcısı olarak ön plana çıkıyor. Kullanışlı menülere ve gelişmiş özelliiklere sahip olan Soda Player, filmlerden aldığınız keyfi üst seviyelere çıkarıyor.

Gelişmiş bir video oynatıcı arayanların işini fazlasıyla gören Soda Player, yüksek çözünürlüklü videolar izlemenizi mümkün kılıyor. Blu-ray kalitesinde filmler izlemenizi de sağlayan Soda Player ile harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Altyazı bulma ve ekleme özelliğine de sahip olan Soda Player, izlediğiniz filmlerin altyazılarını Türkçe olarak bulur ve filme entegre eder. Böylece arayıştan kurtulabilirsiniz. Yenilikçi bir video oynatıcı olarak da nitelendirebileceğim Soda Player, mutlaka denemeniz gereken bir oynatıcıdır. Eğer varsayılan olarak kullandığınız oynatıcıdan sıkıldıysanız Soda Player'ı sakın kaçırmayın.

Soda Player ile HEVC/H.265, AC-3, DTS, WebM formatlarını da sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliyorsunuz. Torrent programlarıyla da entegre bir şekilde çalışan Soda Player, internet tabanlı bir video oynatıcı olarak ön plana çıkıyor.

Soda Player'ı MAC bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR