ZenMate
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  13,737

 • Üretici

  Zenguard

ZenMate, Mac bilgisayarınızda yasaklı, engelli sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz, güvenli proxy programı.

ZenMate, kolay kullanılabilir, güvenli, ücretsiz olmasıyla öne çıkan proxy programı. iPhone ve iPad’inizin yanı sıra Mac OS X sistemli bilgisayarınızda Türkiye’de erişime kapatılmış dizi izleme servislerinin içeriğinden faydalanmak, yasaklı sitelere giriş yapmak veya Facebook, Twitter gibi her an engellenebilir konumda sosyal ağ sitelerine rahatlıkla giriş yapmak için kullanabileceğiniz en iyi proxy programlarından biri diyebilirim.

Uygulamanın bu kadar popüler olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de şüphesiz ki kullanıcılarına ait bilgileri ve veri akışını hiçbir şekilde kayıt altına almıyor olması. Böylece internet üzerinde tamamen anomin şekilde ve güvenle gezme şansına sahip oluyorsunuz. Buna ek olarak ZenMate, kullanmakta olduğunuz MAC OS işletim sistemi üzerinde sizlere 7 günlük ücretsiz Premium deneyimi sunuyor. 7 gün boyunca yazılımın Premium sürümünde yer alan tüm özellikleri ücretsiz bir şekilde deneyimleyerek, ilerleyen dönemlerde Premium sürüme geçmek isterseniz ne gibi ayrıcalıklara sahip olabileceğinizi görüntüleyebilirsiniz.

Web tarayıcı üzerinden eklenti, mobil uygulama ve masaüstü istemci olarak tüm platformlarda yer alan ücretsiz kategorisinde en iyi proxy programlarından biri diyebileceğim ZenMate, tek tıkla ülke değişimi yapıp bölgesel engelleri kolaylıkla aşmanıza imkan tanıyor. Güçlü şifreleme sistemi sayesinde kişisel bilgilerin üçüncü şahıs kişiler tarafından görüntülenmesine izin vermemesi ve hız kaybı yaşatmaması ZenMate’in önemli özellikleri arasında.

ZenMate Özellikleri:

 • Yüklemesi ve kullanımı çok kolay
 • Güvenli proxy sunucuları üzerinden bağlanma
 • Çevrimiçi gizliliği koruyan güçlü şifreleme sistemi
 • Yasaklı, engelli sitelere kolaylıkla giriş

YORUMLAR