ZenMate

ZenMate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Erkan Calp
Erkan Calp -
YORUM YAZ

ZenMate, Mac bilgisayarınızda yasaklı, engelli sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz, güvenli proxy programı.

ZenMate, kolay kullanılabilir, güvenli, ücretsiz olmasıyla öne çıkan proxy programı. iPhone ve iPad’inizin yanı sıra Mac OS X sistemli bilgisayarınızda Türkiye’de erişime kapatılmış dizi izleme servislerinin içeriğinden faydalanmak, yasaklı sitelere giriş yapmak veya Facebook, Twitter gibi her an engellenebilir konumda sosyal ağ sitelerine rahatlıkla giriş yapmak için kullanabileceğiniz en iyi proxy programlarından biri dyebilirim.

Web tarayıcı üzerinden eklenti, mobil uygulama ve masaüstü istemci olarak tüm platformlarda yer alan ücretsiz kategorisinde en iyi proxy programlarından biri diyebileceğim ZenMate, tek tıkla ülke değişimi yapıp bölgesel engelleri kolaylıkla aşmanıza imkan tanıyor. Güçlü şifreleme sistemi sayesinde kişisel bilgilerin üçüncü şahıs kişiler tarafından görüntülenmesine izin vermemesi ve hız kaybı yaşatmaması ZenMate’in önemli özellikleri arasında.

ZenMate Özellikleri:

  • Yüklemesi ve kullanımı çok kolay
  • Güvenli proxy sunucuları üzerinden bağlanma
  • Çevrimiçi gizliliği koruyan güçlü şifreleme sistemi
  • Yasaklı, engelli sitelere kolaylıkla giriş

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR