Game of Thrones'un 7. Sezonunun Yeni Fragmanında Ejderhalar ve Ak Gezenler Bir Arada

Game of Thrones'un son sezonunu izleyeli bir hayli uzun bir süre geçti ve dizinin hikayesi heyecanın dorukta olduğu bir noktada kaldı. Neyse ki yeni Game of Thrones sezonunun başlamasına da çok az bir süre kaldı. Dizinin yayınlanacağı televizyon kanalı HB

Game of Thrones'un son sezonunu izleyeli bir hayli uzun bir süre geçti ve dizinin hikayesi heyecanın dorukta olduğu bir noktada kaldı.

Neyse ki yeni Game of Thrones sezonunun başlamasına da çok az bir süre kaldı. Dizinin yayınlanacağı televizyon kanalı HBO, yeni bir Game of Thrones 7. sezon fragramanı yayınlayarak heyecanı daha da artırıyor.

Yayınlanan fragman, temel olarak dizide şu ana kadar gördüğümüz bütün çarpıcı şeylerden kesitlere yer veriyor. Bir yanda Khaalesi'nin ejderhaları, diğer yanda da yaşayan ölüler ordusu Ak Gezenler adrenalini yükseltirken dizinin önemli kahramanları yüzlerini gösteriyor. Kuzey'in yeni Lord'u Jon Snow, kardeşi Sansa ile birlikte Ak Gezenler'e karşı ayakta durabilecek mi? Tahtı, eşi ve krallıkları elinden alınan Khaalesi Westeros'a ayak bastıktan sonra kimi karşısında bulacak? Arya ailesinin geri kalan üyelerine ulaşabilecek mi? Bran'in başına neler geldi? Tyrion kıvrak zekasını ve diplomatik yeteneklerini nasıl kullanacak? Olayları her zaman perde arkasından izleyen; fakat fırsatını bulduğunda bu olayların kaderini çekinmeden değiştiren Lord Baelish yeni sezonda kimin tarafında olacak? Baelish'ten bahsederken en büyük rakibi, gölgelerin bir diğer yıldızı Varys'in hangi planları yürüteceğini bilmek de isteyeceğiz. İşte bütün bu soruların cevabını yeni Game of Thrones sezonu bize verecek.

Game of Thrones'un 7. sezonu önceki sezonlara göre daha kısa sürecek. Sezonun ilk bölümünü 16 Temmuz tarihinde izleyeceğiz.

YORUMLAR