Adobe Creative Cloud (web)

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13,565

  • Üretici

    Adobe

Adobe CS6 masaüstü uygulamalarını, Apple Touch Apps mobil uygulamalarını ve çevrimiçi Adobe servislerini bir araya getiren Adobe Creative Cloud, sunduğu 2 GB'lık ücretsiz alanda tasarımlarınızı yedeklemenizi sağlıyor.

Adobe'un Photoshop, Dreamweaver, Illustrator gibi CS6 içerisinde barındırdığı tasarım araçlarına internetten ulaşmak ister misiniz? Adobe kullanıcılarını çevrimiçi ortamda bir araya getiren Adobe Creative Cloud'da onlarca masaüstü ve mobil uygulama sizi bekliyor.

2 GB'lık ücretsiz bir alandan yararlanabildiğiniz serviste ücretli üyelikle bu alan 20 GB'a yükseltilebiliyor. Adobe'un yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği Adobe Muse, Edge gibi araçlarına da servisten ulaşılabiliyor. Aylık üyelik paketleri özelliklerine göre 29 dolarla 79 dolar arasında değişiyor. Aylık üye olarak Photoshop gibi programları istediğiniz sürelerle kullanabilir, web siteleri tasarlayarak yayına açabilirsiniz.  

Adobe Creative Cloud kullanıcıları en yeni güncellemelerden yaralanabilecek, web fontlarına ve sosyal ağ araçlarına ulaşabileceksiniz. Adobe'un Android tabletler için geliştirdiği mobil uygulamalar da servisin sunduğu hizmetler arasında. Üyelik paketlerini inceleyerek kendinize en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

YORUMLAR