Appear.in (web)

Appear.in

Appear.in
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

appear.in ile kolayca görüntülü görüşme yapabilirsiniz

appear.in kullanıcılara görüntülü görüşme işi için oldukça pratik bir çözüm sunan bir video sohbet servisidir.

Bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir görüntülü sohbet servisi olan appear.in 8 kişiye kadar görüntülü olarak haberleşmenizi mümkün kılıyor. Bu iş için herhangi bir kayıt olma işlemi gerçekleştirmeniz de gerekmiyor. Hizmet tamamen kullanım kolaylığı ve erişilebilirlik göz önünde tutularak geliştirilmiş.

appear.in'i kullanmadan önce Skype veya benzeri video görüşme yazılımlarından farkının ne olacağını sorguılayabilirsiniz. Bu sorunun cevabı appear.in'in sunduğu erişim ve kullanım kolaylığında yatıyor. appear.in'i kullanabilmek için bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yüklemeniz gerekmiyor. Tek sahip olmanız gereken şey güncel Google Chrome, Firefox veya Opera tarayıcıları ve internet bağlantısı. Yazılım kurulum derdiyle uğraşmadan appear.in'i kullanmaya başlayabilirsiniz.

appear.in üzerinden arkadaşlarınızla görüntülü görüşme yapmak için arkadaşlarınızı herhangi bir arkadaş listesine de eklemeniz gerekmiyor. Tek yapmanız gereken appear.in üzerinden görüşme başlattıktan sonra size verilen bağlantıyı kopyalamak ve video sohbete katılacak arkadaşlarınızla paylaşmak. Bu sayede görüşmeleriniz hep özel kalıyor.

appear.in ile kendinize bir sohbet odası oluşturduktan sonra sitenin size vereceği bağlantıyı kopyalayın. Bu bağlantıyı e-mail, facebook, sms veya farklı araçlarla paylaştıktan sonra üzerine tıklayan kullanıcılar odanıza katılabilecektir.

YORUMLAR