Duolingo (web)
Duolingo
ÜCRETSİZ
2  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    28,931

  • Üretici

    Duolingo

Duolingo yabancı dil öğrenmenizi kolaylaştıran bir web uygulamasıdır.

Duolingo kullanıcılara yabancı dil öğrenme ve pekiştirme için tamamen ücretsiz bir çözüm sunan kullanışlı ve faydalı bir dil öğrenme servisidir.

Türkçe desteğine sahip bir servis olan Duolingo İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Rusça gibi yaygın konuşulan diller için dil öğrenme hizmeti sunuyor.

Duolingo hizmetini kullanabilmek için servise Facebook, Google veya e-posta adresinizle giriş yapmanız yeterlidir. Bunun haricinde hiçbir ek gereksinimi olmayan servis size herhangi bir derse gitmeden öğrenmek istediğiniz dil ile ilgili temel bilgileri öğretebiliyor ve sahip olduğunuz bilgileri pekiştirmenize yardımcı oluyor.

Duolingo size yabancı dil öğretebilmek için eğlenceli bir çözüm sunmaktadır. Duolingo kullanıcılara çok farklı kategorilerde kelime öğrenme oyunları, alıştırmalar ve eğlenceli küçük oyunlar sunuyor ve bu sayede kullanıcı zamanını yabancı dil öğrenmeye harcarken sıkılmıyor. Servis oldukça rahat bir şekilde kullanılmakta. Temiz bir arayüz sunan Duolingo kullanıcılara yabancı dil öğrenme aktivitelerini aşama aşama sunuyor ve planlı, metodlu bir şekilde dil öğrenmenize aracı oluyor.

Duolingo sürekli güncellenen bir yapıya sahip. Güncel tutulan içerik sayesinde kullanıcılar sürekli yeni alıştırmalar ve oyunlara erişebiliyor ve yeni kelimeleri kelime haznesine katabiliyor. Duolingo'daki alıştırmalara verdiğimiz doğru ve yanlış yanıtları ölçen servis size yabancı dil öğrenme durumunuzu ölçümleyerek raporlayabiliyor.

Eğer yabancı dil öğrenmek istiyorsanız ve sizi temelden başlatacak ve geliştirecek bir uygulama arıyorsanız Duolingo sizin için güzel bir çözüm olacaktır.

YORUMLAR