Fotor (web)

Fotor

Fotor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotor ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme servisidir

Fotor kullanıcılara programsız fotoğraf düzenleme konusunda yardımcı olan bir online fotoğraf düzenleme servisi.

İnternet tarayıcılarınız üzerinden birçok özelliğine ücretsiz olarak erişip kullanabileceğiniz bir servis olan Fotor ile seçeceğiniz fotoğraflara çeşitli fotoğraf filtreleri veya fotoğraf efekt seçeneklerinden birini seçerek uygulayabiliyor ve göze daha hoş görünmelerini sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanında renklerin belli bir bölümünü siyah beyaz yapıp, fotoğrafın seçeceğiniz bölümlerini renklendirebiliyor, lens yansıma efektlerini ekleyebiliyorsunuz.

Fotor üzerinden fotoğraf bulanıklaştırma işini gerçekleştirmeniz de mümkün. Servis bu iş için size farklı seçenekler sunuyor. Dilerseniz çizgisel bir bölümün, dilerseniz dairesel bir alanın içini net bırakabilir, fotoğrafın geri kalanını bulanıklaştırabilirsiniz. Bunun yanında fırçayı kullanarak serbest şekilde bulanıklaştırma da yapabiliyorsunuz. Program bu iş için size fırça boyutunu ayarlama imkanı da veriyor.

Fotor ile hazırladığınız fotoğrafları dilerseniz bilgisayarınıza veya Dropbox hesabınıza kaydedebilir, dilerseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşabilirsiniz.

Servisi kullanabilmek için aşağıdaki resimdeki işaretli alana tıklayarak bilgisayarınızdan düzenleyeceğiniz fotoğrafı seçmeniz yeterli:

YORUMLAR