Minus (web)
Minus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,859

  • Üretici

    Minus

50 GB'a kadar yükseltilebilen ücretsiz depolama alanı sunan Minus ile istediğiniz medya dosyasını birkaç adımda paylaşabilirsiniz.

Verileri çevrimiçi ortama yükleyerek yedeklemek veya paylaşmak için yararlanabileceğiniz en yararlı servislerden biri Minus. Oldukça sade bir arayüzü olan Minus, benzerlerinden sürükle bırak desteğiyle ayrılıyor. Servisin asıl önemli avantajı ise ücretsiz depolama alanınızı 50 GB'a kadar yükseltme imkanı sunması. Üyelikle 10 GB limitli olarak hizmet veren servise getirdiğiniz her arkadaşınız için 1 GB'lık ücretsiz alan kazanıyorsunuz.

Video, müzik, doküman ve fotoğraflarınızı yedeklemek için yararlanabileceğiniz serviste medya dosyalarını da görüntüleyebilirsiniz. Minus'a eklediğiniz dosyaları otomatik olarak Facebook ve Twitter'dan duyurabilir, sadece kendinize veya arkadaşlarınıza özel hale getirebilirsiniz. Servis yükleme işlemini tamamladıktan sonra size paylaşımı kolaylaştırıcı bir kısa link veriyor. Bu link hızlı ulaşım sağlıyor. Minus'a 2 GB'a kadar büyüklükteki dosyaları tek parça halinde yükleyebiliyorsunuz. Sürükle-bırak desteği ve 50 GB'a yükseltilebilen ücretsiz depolama alanıyla Minus, dosya depolama ve paylaşma servisleri arasında iyi bir yere sahip. 

YORUMLAR