Online Caps Yapıcı (web)

Online Caps Yapıcı

Online Caps Yapıcı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online Caps Yapıcı tarayıcınız üzerinden kullanabileceğiniz bir resim düzenleme aracıdır

Online Caps Yapıcı kullanıcılara programsız caps yapma konusunda pratik bir çözüm sunan bir online resim düzenleme aracı olarak tanımlanabilir.

Güncel internet tarayıcılarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir caps yapma aracı olan Online Caps Yapıcı caps kültürüne kendi hazırlayacağınız capsler ile dahil olmanızı mümkün kılıyor. Sosyal medya üzerinde birçok farklı paylaşıma caplserinizle dahil olarak mizahi içerikler üretebilmeniz mümkün. Online Caps Yapıcı sayesinde bu capsleri yapabilmek için herhangi bir programı arayarak bilgisayarınıza indirme ve kurulumunu yapma derdinden kurtuluyorsunuz.

Online Caps Yapıcı ile caps yapabilmek için dilerseniz bilgisayarınızda kayıtlı bir fotoğrafı, dilerseniz internet üzerinde yer alan bir resmin bağlantısını kullanabilirsiniz. Kullanacağınız resmi seçtikten sonra sıra caps türünü seçmeye geliyor. Online Caps Yapıcı kklasik kırmızı şeritli caps modelinin yanısıra alternatif seçeneklere de yer veriyor. Caps modelini seçtikten sonra resminize dilediğniz metni ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz yazıyı büyütüp küçültebiliyorsunuz ve capsinize istediğiniz şekli verebiliyorsunuz.