Polarr Photo Editor (web)

Polarr Photo Editor

Polarr Photo Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,379

  • Üretici

    Polarr

Bilgisayarınıza hiçbir program kurmadan sadece Polarr'ı kullanarak fotoğraflarınıza muhteşem efektler verebilirsiniz.

Günlük hayatımızın artık vazgeçilmez aktivitelerinden birisi olan fotoğraf çekinme tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Günümüzde geçmiş yarım asırda çekilen fotoğrafların toplam sayısı, günümüzde çekilen fotoğrafların sayısını geçmiyor bile. Yani dünya çapında günlük milyonlarca resim çekiliyor. Aslında fotoğraf çekinmekte pek bir zorluk yok önemli olan çekilen fotoğrafı göze hoş gelecek şekilde düzeltebilmek. Çeşitli efektler yardımıyla en kötü insanı bile çok güzel bir görünüşe kavuşturabilirsiniz. 

Polarr, fotoğraf düzenleme ve çeşitli efektler ile fotoğraflarınızı güzelleştirebilmenize imkan tanıyan bir internet servisi. Kendi tanıtım cümlesine göre dünyanın en gelişmiş fotoğraf düzenleme editörü. Üstelik tüm bu düzenlemeleri ve hiçbir yerde bulamayacağınız özellikleri ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Tarayıcınıza hiç bir kurulum yapmadan kullanabileceğiniz Polarr, yaklaşık 30 MP çözünürlüğe kadar çekilmiş fotoğrafları sorunsuz işleyebiliyor. Fotoğraflarınıza soğuk ve sıcak renkler verebiliyor, çözünürlüklerini değiştirebiliyor ve üzerinde istediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz.

Polarr servisini kullanmak için öncelikle üye olmanız gerekli. Üyelik aşamasında sizden herhangi bir kişisel bilginizi istemiyor ve üyelik aşaması çok hızlı ilerliyor. Dilerseniz üye olmadan önce Polarr'ı bir deneyin daha sonra beğenirseniz üye olarak kayıtlı kullanıcısı olun. İnanıyoruz ki bu servisi bir kez denedikten sonra zaten vazgeçemeyeceksiniz.

YORUMLAR