Trend Micro Heartbleed Detector (web)

Trend Micro Heartbleed Detector

Trend Micro Heartbleed Detector
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trend Micro Heartbleed Detector, Heartbleed açığından etkilenen siteleri tespit etmenizi sağlayan bir araçtır.

Trend Micro Heartbleed Detector, bilgisayarınıza hiçbir yazılım yüklemeden herhangi bir sitenin Heartbleed açığından etkilenip etkilenmediğini öğrenmeniz için hazırlanmış bir test aracıdır. Bu araç yardımıyla ziyaret ettiğiniz web sitelerinin güvenilirliğini sorgulayabilirsiniz.

İnternet üzerinden alınan ve gönderilen bilgileri şifreleyerek kişisel verilerimizin güvenliğini sağlayan SSL şifreleme protokolündeki bir açık olan ve yerli ve yabancı onlarca şirketi etkileyen güvenlik açığı Heartbleed için hazırlanan bir araç olan Trend Micro Heartbleed Detector, istediğiniz bir web sitesini hızlı bir şekilde tarayarak sizi o sitenin güvenli olup olmadığı konusunda bilgilendiriyor. Böylelikle sisteminize herhangi bir yazılım, uygulama yüklemeden basit bir sorgulama işlemi ile açığa yakalanan siteleri tespit edebiliyorsunuz.

Trend Micro Heartbleed Detector’ı yer imlerinize ekleyerek, Heartbleed açığından uzak durabilirsiniz. Android’li cihazınızın açıktan etkilenip etkilenmediğini öğrenmek için de mobil için özel olarak hazırlanmış bu uygulamayı kullanabilirsiniz.