3D Builder (windows)

3D Builder

3D Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Builder uygulaması ile 3 boyutlu modelleriniz üzerinde çalışabilir, baskı alabilirsiniz.

Microsoft’un 3 boyutlu baskı alanlar geliştirdiği ücretsiz uygulaması 3D Builder ile 3 boyutlu modellerinizi içe aktarabilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve 3D yazıcınız ile baskı alabilirsiniz.

Windows 8.1 ve üzeri cihazlarla uyumlu olan 3D Builder uygulaması, dokunmatik kontroller veya klasik klavye / fare ile yönetilebilen arayüz ile gelmektedir. .3mf, .obj ve .stl uzantılı dosyalarınızı hızlıca içe aktarabilir; modellerinizi dilediğiniz gibi hareket ettirebilir, döndürebilir, ölçeklendirebilirsiniz. Detaylara önem veren biriyseniz modele yakınlaşarak daha ayrıntılı çalışabilirsiniz. Modelleri ayrı ayrı seçebilir, çoğaltabilir, silebilirsiniz.

Windows 8.1 sürücüsü bulunan her 3 boyutlu yazıcı ile uyumlu şekilde çalışan, Windows 8’in doğal 3 boyutlu yazdırma yeteneğinden faydalanan 3D Builder uygulamasında oluşturduğunuz modelleri doğrudan 3 boyutlu yazıcınıza gönderebilir ve çıktı alabilirsiniz.

Sürekli güncellemelerle daha kullanışlı hale getirilen 3D Builder, 3D baskıyla ilgilenen herkesin tablet ve masaüstü bilgisayarında bulundurması gereken bir uygulama.

  • 3D modellerinizi kendiniz yazdırabileceğiniz gibi, 3D Systems’a sipariş verebilirsiniz.
  • Modelleri yazı ve resimlerle kabartabilirsiniz.
  • Objeleri birleştirerek, kesiştirerek harika kalıplar ortaya çıkarabilirsiniz.
  • İndirilen modelleri onararak yazdırmaya hazır hale getirebilirsiniz.