Adobe Creative Suite 6 Master Collection (windows)

Adobe Creative Suite 6 Master Collection

Adobe Creative Suite 6 Master Collection
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,918

  • Üretici

    Adobe

Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayın.

Adobe Creative Suite (CS) 6 Master Collection, video düzenleme, efekt oluşturma, grafik tasarım, web sitesi ve uygulama geliştirme, resim düzenleme, içerikleri mobil cihazlarda yayınlamaya imkan veren bir dizi profesyonel araç sunuyor. Editörler, efekt sanatçıları, grafik tasarımcılar, dijital yayıncılık profesyonelleri için harika bir araç seti.

Adobe’nin tüm tasarım programları gibi Adobe CS6 Master Collection da Türkçe dil desteğiyle geliyor. Adobe Photoshop CS6 Extended, Illustrator CS6, InDesign CS6, Acrobat X Pro, Flash Professional CS6, Dreamweaver CS6, Fireworks CS6, Adobe Premiere Pro CS6, After Effects CS6, Adobe Audition CS6, SpeedGrade CS6, Prelude CS6, Encore CS6, Bridge CS6, Media Encoder CS6, Flash Builder 4.6 Premium Edition yazılımlarını içeren, Digital Publishing Suite ile entegre çalışan Adobe CS6 Master Collection, son derece hızlı yerel 64-bit desteği ve grafik işlemci hızlandırma özellikleri sayesinde eşsiz performans sunuyor.

Yaratıcı araçlar hız ve performans için optimize edilmiş; en karmaşık projelerde dahi akıcı biçimde çalışabiliyorsunuz. Photoshop Extended’de rötuş, üç boyutlu tasarım, video düzenleme işlerinizi yaparken; Illustrator’da vektör desenleri oluşturun, degrade yerleştirin, bit eşlem görüntülerini düzenleyip vektörlere dönüştürün. Adobe Premiere Pro’da 16’ın üzerinde kamerayla gerçekleştirilen çekimleri kolayca düzenleyin, efekt uygulayın, renkleri düzenleyin, klibinizi kesin. After Effects’te öğeleri üç boyutlu alanda izleyin. SpeedGrade’de video prodüksiyonlarınızda ışık ve renklerle oynayın.

YORUMLAR